Elektrické SOLNÉ LAMPY

Po celá staletí, člověk úspěšně používá léčivé vlastnosti solných krystalů. Těží se z hloubky asi 1000 m bez jakýchkoli toxických znečišťujících látek. Lampa z krystalické soli je přírodní ionizerem vzduchu, který účinně zvyšuje úroveň záporných iontů v areálu. Účinek ionizace vzduchu solí vychází z objevů  již před mnoha lety, na základě  fyzikálně-chemické vlastnosti solných krystalů.

Solná lampa maláSolná lampa růžováSolné lampy

Elektrické solné lampy

Mikroklima v objektu, který používá solné lampy výrazně zlepšuje dýchání, zvyšuje odolnost proti stresu, umožňuje mnohem lépe pěstovat rostliny. Světlo ve středu krystalů solného pouzdra způsobuje odpařování, které napomáhá účinku léčby inhalací- často se používá v lázních a sanatoriích, pomáhá v léčbě mnoha chorob. Bioenergoterapeuti a homeopati v západní Evropě již dlouho doporučují křišťálové a solné lampy, pomáhající při léčbě alergií, astma, onemocnění dýchacích cest a kardiovaskulárních onemocněních. Solné lampy jsou často používány k léčbě revmatismu. Bohaté barevné spektrum krystalů solných lamp je také využíváno v barvoterapii , tzn. chromoterapií. Jejich zklidňující světlo pomáhá uklidnit neurotické osoby a lidé trpící nespavostí jejími účinky zrelaxují. Solné lampy byly také oceněny znalci umění Feng Shui.

Solné lampy můžete použít na různých místech:

- K posteli v ložnici kde vytváří auru klidu zajistí silný zdravý spánek
- V kanceláři – u počítače nebo televize lampa pohlcuje škodlivé záření, které tyto přístroje vyzařují
- Během relaxační koupele
- Věda – vzduch je nasycen stopové prvky nezbytné pro správné fungování těla
- Ve školce
- Místa kde se kouří
- Kdykoli budete chtít zlepšit kvalitu vzduchu a vychutnat krásu světel

elektrická solná lampaelektrická solná lampa velkáhimalajske solne mydlo

Velikost solné lampy

Výběr elektrické solné lampy pro velikost pokoje a množství světla vyzařovaného sůl ionty, negativní, závisí na jejich velikosti. Pokud nevíte jakou velikost vybrat, použijte lampu podle následující tabulky.
Solná Lampa 2 – 3 kg je určen pro prostory do 10 m2
Solná Lampa 3 – 5 kg je určen pro prostory do 12 m2
Solná Lampa 5 – 7 kg je určen pro prostory do 15 m2
Solná Lampa 7 – 9 kg je určen pro prostory do 18 m2
Solná Lampa 9 – 13 kg je určen pro prostory do 20 m2
Solné Lampy 13 – 17 kg jsou určeny pro prostory do 25 m2
Solné Lampy 18 – 25 kg jsou určeny pro prostory do 30 m2

Čím větší solná lampa nebo více lamp v jedné místnosti, tím vyšší hromadění a koncentrace iontů. Solná lampa je praktickým doplňkem domácnosti.

solný svícen malýsolný svícen velkýhimalajska sul

 

 

 

Solné lampy v maloobchodě Světkamenů. Nabízíme Vám elektrické solné lampy na tmavém dřevěném stojánku od 2 kg do 50 kg. NOVINKA solné lampy na USB.

Comments are closed.